טיסות זולות לתאילנד

תאילנד.. למי לא עולה ניחוח של חופש, ג'ונגלים ואיים שוקקי מסיבות, כשהוא שומע את השם של מדינה אקזוטית זו? טיסות לתאילנד הן מצרך מבוקש בקרב התיירים הישראלים. אלפי ישראלים פוקדים מדי שנה את תאילנד, אם למטרות טיול, עסקים, או סתם שרפת זמן אולטימטיבית באחד מאייה המקסימים של המדינה.

טיסות זולות לתאילנד

טיסות לתאילנד מישראל יוצאות מדי יום, כולן טיסות סדירות, חלקן ישירות לתאילנד וחלקן מבצעות עצירת ביניים באירופה, בירדן או קטאר. חברות התעופה הלאומיות של תאילנד וישראל, אל-על ותאי, מפעילות שתיהן טיסות סדירות וישירות לתאילנד ללא עצירת ביניים. עם חברות התעופה טורקיש איירליינס, אייר אוזבקיסטן, קטאר אירליינס, רויאל ג'ורדניאן אייר ואירוסוויט, ניתן גם להגיע לתאילנד, אולם נדרשת עצירת ביניים. עם חברת טורקיש איירליינס הטורקית תבצעו עצירה באיסטנבול, עם אייר אוזבקיסטן תבצעו עצירה בטשקנט, טיסות לתאילנד עם חברת אירוסוויט עוצרות בקייב ואם בחרתם לטוס עם ג'ורדניאן אייר או קטאר איירווייס, אז תעצרו קודם בעמאן, כאשר בקטאר איירווייס תבצעו עצירה שנייה בקטאר. לא מעט ישראלים בוחרים לטוס במתכונת עצירת ביניים מהסיבה הברורה של טיסות זולות לתאילנד שחברות התעופה הנ"ל משווקות. כמובן, כמו בשאר היעדים וכרטיסי הטיסה, הזמנה בדקה ה90 תאפשר לעיתים אפשרויות רכישה מוזלות של כרטיסי טיסה לתאילנד, אולם לא מדובר ביעד קרוב ובודדים אלו שיכולים להרשות לעצמם לחכות לרגע האחרון עם כרטיס טיסה לתאילנד. לא פעם חברת אל-על הישראלית יוצאת עם מבצעים לתאילנד ולמזרח בכלל ומשווקת כרטיסי טיסה מוזלים, בעיקר לחבר'ה צעירים ה"זועקים" לכרטיס מסוג זה.

טיסות פנים בתאילנד

איי תאילנד הם יעד בתאילנד המושך אליו חלק גדול מהמבקרים במדינה. אחת הדרכים להגיע לאיים ולבטח הנוחה שבניהן, היא באמצעות טיסת פנים. מספר חברות, כולל חברת תאי, חברת התעופה הלאומית של תאילנד מפעילות קווים פנימיים מהיבשת לכל האיים בהם מתאפשרת נחיתה של מטוסים. מחירי כרטיסי טיסה אלו לרב נעים סביב ה100$ וכוללים טיסה לאחד האיים מתאילנד וחזרה.

מקורות נוספים : טיסות זולות לבנגקוק