מזג אויר בלונדון

תחזית מזג אויר בלונדון לחמשת הימים הקרובים

ג' ד' ה' ו' ש'

                       היכנס עכשיו והזמן - טיסות זולות ללונדון

הזמן הטוב ביותר לטייל בלונדון הוא בין מרץ לאוקטובר, בקיץ הלונדוני יש 5 ימי גשם בממוצע, הימים ארוכים ונמשכים עד 9 בערב לעיתים, והטמפרטורות נעות בין 20 ל-22 מעלות במהלך היום.

מזג האויר עשוי להיות הפכפך באופן מאוד לא אנגלי וגשם פתאומי יכול לתפוש אתכם בהפתעה כשרק לפני מספר שניות זרחה השמש, אך ישנם ימים שבהם חם מאוד בעונה זו, לכן מומלץ לקחת אתכם מעיל גם בחודשים אלו, אבל לשים במזוודה גם כמה בגדים קצרים.

הגעתם ללונדון בין נובמבר לפברואר? רוב הסיכויים הם שבזמן שהותכם יירד גשם, מספר ימי הגשם בחודש בעונה זו נע בין 6 ל-7, והטמפרטורות נעות בין 7 ל-8 מעלות, לכן מומלץ לשים במזוודה מעיל שיגן עליכם מהקור, מעיל נוסף נגד הגשם, צעיף שיעטוף את צווארכם, מטריה וכפפות, ונעליים גבוהות או מגפיים.

כשאתם עטופים ומוגנים מהקור, צאו לשוטט ברחובותיה של לונדון, ומיד תבינו מדוע האנגלים עוסקים כמעט באובססיביות בכל מה שקשור במזג האויר, והמשפט שתשמעו הכי הרבה יהיה oh, what a nice weather we have today. בשונה מהישראלי הממוצע שכל מה שאינו יום שטוף שמש אביבי מבריח אותו הביתה להגיף את התריסים ולחמם את המרק, עבור האנגלי הממוצע, אם לא יורד גשם זהו בהחלט nice weathe.

במקומות בילוי סגורים בכל רחבי לונדון פועל חימום מרכזי, אך ישנם מספר מקומות כמו קניונים וחנויות גדולות שבהן לא תוכלו להפקיד את מעיליכם בכניסה, אך אל תוותרו על המעיל כשאתם יוצאים, אפילו אם תצטרכו לפשוט אותו ולהחזיק אותו ביד.

לונדון באתר למטייל