מזג אויר באילת

אילת הינה העיר הדרומית ביותר של מדינת ישראל ומתפקדת בין השאר על תקן עיירת הנופש הישראלית האולטימטיבית. מזג אוויר באילת שונה לגמרי מכל מקום אחר בארץ וזהו יתרון גדול לזכותה. מזג אוויר בנגב בכלל וכמובן מזג אויר באילת בפרט, מאפשר לנפוש בה בכל אחד מחודשי השנה, ויחד עם הטיסות הזולות לאילת, המלונות, האטרקציות, ים סוף והתיירות המפותחת, היא הופכת להיות מוקד משיכה מרכזי.

מזג אוויר באילת בחורף יהיה נוח לחופשה שלווה. ממוצע הטמפרטורות נע בין 22 מעלות ביום ל-11 מעלות בלילה וכמות המשקעים הממוצעת היא כ-5 מ"מ לחודש - זו הכמות הנמוכה ביותר בארץ כולה. לכן, גם בחורף תיירים רבים (בעיקר מחו"ל) נהנים להגיע וליהנות, הרי מזג האוויר באילת הוא משהו שלא פוגשים כל יום.

מזג אוויר באילת עולה בקיץ לממוצע של 38 מעלות ביום מול 26 מעלות בלילה, אין משקעים כלל והסוד הגדול שעושה את השהות להרבה יותר נעימה, טמון בלחות הנמוכה מאוד בכל חודשי השנה. אבל מעבר לחורף והקיץ כולנו מודעים לכך שזמנים אחרים בהם יורדים המוני נופשים לאילת הם בחגים היהודיים, על פי רוב פסח וסוכות.

מזג אוויר באילת בסוכות ,כלומר בסתיו, גם הוא נוח למדי: ממוצע הטמפרטורות נע בין 33 ל-24 מעלות, כאשר מידי פעם עשוי לרדת גשם - ממוצע של 3 מ"מ לכל חודש בתקופה זו, נתון שבהחלט לא יפריע לאף אחד, בעיקר בגלל העובדה שלא קר עדיין. מזג אוויר באילת בפסח, כלומר באביב, יוגדר בדרך כלל כמושלם: 33 מעלות ביום, 18 מעלות בלילה, ממוצע של 2 מ"מ משקעים והלחות בשלה - מהנמוכות בארץ.

עונות אלו, סביב סוכות ופסח, הן מהעונות האהובות על הנופשים והם מגיעים בהמוניהם. המלונות בתפוסה מלאה, הטיילת מלאת חיים ויש אוויר של כיף, חופשה ואנרגיות טובות שממלאות את המצברים עד לחופשה הבאה. אפשר להגיד בלי לחשוש: מזג אוויר באילת בכל יום בשנה, בא לטובת התייר ומאפשר לחגוג לאורך השנה כולה.

title Filter     הצג # 
# כותרת מאמר